هدف دشمن از اقدامات مختلف فلج کردن اقتصاد کشور هست

به گفته خبرنگار قضایی فارس، کهزادی معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه درون جلسه شورای قضایی استان زنجان اظهار کرد: هدف دشمن از اقدامات مختلف فلج کردن اقتصاد کشور هست.

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه با اشاره به سخنان توهین‌آمیز وزیر آمریکایی و جواب قاطع سردار سلامی به آن‌ها بیان کرد: ادبیات دشمن بسیار بی‌ادبانه هست هر چند که برخلاف ادعا‌هایی که داشتند  شکست خورده اند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروز می‌درخشد و به فرموده مقام معظم رهبری امسال ترامپ از میان خواهد رفت و جمهور‌ی اسلامی همچنان زنده هست، تصریح کرد: دشمن با فشار‌های مختلف درون پی القای نگرش خود به کشورمان هست و درصورتیکه ما به وظایف خود درست عمل کنیم که ان شالله اینگونه می شود؛  آن‌ها هرگز به خواسته‌های خود نخواهند رسید.

کهزادی با اشاره به اینکه باید اقتصاد مقاومتی را درون کشور اجرایی وعملیاتی کنیم، افزود: خرید جنس ایرانی و حمایت از تولید نیز از دیگر مباحثی هست که موجب موفقیت درون اقتصاد مقاومتی و همچنین حل مشکلات می شود.

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه درون ادامه به تحریم‌های متعدد ایران درون حوزه‌های مختلف از سوی دشمنان اشاره کرد و افزود: ازبرای مثال دشمن ایران را درون حوزه خودرو تحریم می‌کند، ولی همین امر فرصتی هست که از تولیدات داخل حمایت شود.

وی همچنین با تاکید بر قدر دانستن ظرفیت‌های کشور از جمله جوانان و مردم متدین و سرمایه‌های کشور بیان کرد: باید از ظرفیت‌های موجود درون این حوزه بهره بگیریم.

وی با اشاره به اینکه مسائل اقتصادی بسیار پیچیده هست و باید از گروه های کارشناسی مشاوره دهند و با همکاری آن‌ها نیز امور انجام شود، تصریح کرد: با وجود خدمت ها متعدد دادگستری درصورتیکه میخواهیم وارد این مسائل شویم به نظرم باید از نظرات چند کارشناس متعهد نیز استفاده کردن شود.

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه با اشاره به اینکه طبق تاکید رئیس قوه قضاییه ستاد اقتصاد مقاومتی درون استان‌ها تشکیل می‌شود، افزود: درصورتیکه افرادی به تعهدات خود عمل نمی کنند دادگستری‌ها با آن‌ها برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *