ورود قلیان به پارک‌ها ممنوع هست/تابلو زده ایم

به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم مسیر‌اندازی شده هست و درون سریع‌ترین وقت به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

شهروندان درون “فارس من” خواستار رسیدگی به موضوع ممنوعیت استعمال قلیان درون پارک ها و بوستان ها شدند.

هموطنان عنوان کردن «درون خیلی از خانواده ها فرد سیگاری و اهل دخانیات وجود ندارد، ولی متاسفانه بسیار دیده می شود که افرادی درون مکان های تفریحی و عمومی مثل بوستان ها و پارک ها به همراه خود قلیان آورده و فضای آن جا را به هم می ریزند و سبب می شوند که فرزندان افرادی که اهل دخانیات نیسند هم این صحنه ها را دیده و بعضا درون پی آن بروند. لطفا این طرح رو حمایت کنید تا به گوش مسئولین برسد»

علی‌محمد مختاری مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران درون این باره به خبرنگار فارس، گفت: ورود قلیان به پارک‌ها ممنوع هست.

وی با بیان اینکه درون ورودی همه پارک‌ها درون این باره تابلویی نصب شده هست، گفت: نباید درون محدوده پارک‌ها کسی از قلیان استفاده کردن کند، کار درستی نیست.

 مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران با بیان اینکه به افرادی که این کار را انجام می‌دهند تذکر می‌دهیم، گفت: به چه دلیل که این امر سبب ایجاد مزاحمت ازبرای سایرین می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *