دعوت ستاد اجرايی فرمان امام(ره) از مردم ازبرای شرکت درون راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با صدور بیانیه‌ای مردم را به حضور گسترده درون راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند.

درون این بیانیه آمده هست: درون شروع پنجمین دهه انقلاب اسلامی و درون آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، حضور آحاد مختلف مردم ازبرای به تصویر کشیدن شکوه و عظمت مبارزه با استعمار، پیامی روشن ازبرای جهانیان دارد.

بیست و دوم بهمن ماه ۵۷ یادآور مطالبه استقلال درون مقابل زیاده خواهی بیگانگان هست.  
یکی از مهمترین خصوصیات انقلاب اسلامی ایران این هست که درون طول این سالها با وجود راهی دشوار و طولانی، با این همه مزاحمت و این همه معارضه و سیاست‌های برخورد گوناگون با شکل‌های مختلف و از جوانب مختلف، این خط مستقیم درون انقلاب مطلقا زاویه پیدا نکرده هست، مسیر مسیر مستقیمی هست که این مسیر را انقلاب پیش رفته هست.

انقلابی که با پیروی از رهبر فرزانه و پشتیبانی از ولایت فقیه روح تازگی به خود گرفت و از دست اندازی نابخردان ،نامحرمان و بیگانگان مصون ماند. 

درون طلیعه‌ روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع درون برابر روح فداکار آنهاست. راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن درون جهان یک پدیده  بی نظیر هست. هیچ کشوری درون هیچ مراسمی چنین اجتماعی را درون شهر‌های بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد.  

بدین قصد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز از آحاد ملت بزرگوار ایران جهت شرکت پرشکوه درون راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می‌آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته باشند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب اسلامی بکوبند.

راهپیمایی مردم عزیز ایران اسلامی به مناسبت بزرگداشت این روز باشکوه نمادی از اتحاد و اقتدار ملی هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *