دومین مجمع شورای رابطه ها عمومی‌های شهر تهران برگزار شد

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، دومین مجمع شورای رابطه ها عمومی‌های شهرستان تهران به ریاست مدیر رابطه ها عمومی فرمانداری تهران و با حضور دستگاه‌های عضو این مجمع درون تالار اجتماعات شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی برگزار شد.

ایمان قربانی مدیر رابطه ها عمومی فرمانداری تهران، هدف از برگزاری مجمع رابطه ها عمومی‌های شهرستان تهران درون شستا را آشنایی با این سازمان عنوان کرد و افزود: این مجمع به صورت دوره‌ای درون ادارات و سازمان‌های مختلف برگزار می‌شود تا ضمن آشنایی همه دستگاه‌ها با حوزه کاری دیگر سازمان‌ها، تعامل و هم‌افزایی درون بحث اطلاع‌رسانی شهرستان تهران به صورت مطلوب انجام پذیرد.

حسین محمدی مدیر رابطه ها عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی نیز به برگزاری چهاردهمین همایش رابطه ها عمومی الکترونیک اشاره کرد و گفت: شستا مجموعه‌ای هست که درون حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و .. فعالیت می‌کند و درون زمینه مشکلات اقتصادی کشور و صنعت مجموعه ای توانمند هست.

وی یکی از وظایف خطیر رابطه ها عمومی‌ها را اطلاع رسانی و آگاهی قسمت به مردم ازبرای  برون رفت از چالش های اقتصادی کشور عنوان کرد و افزود: شستا با حدود ۴۲ میلیون نفر عضو درون عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور فعالیت دارد و سالانه حدود چهار هزار میلیارد تومان درآمد دارد. این مجموعه صرفا شامل شرکت های بزرگ نیست و شرکت های کوچک  و کم بازده را نیز درون بر دارد و درون مسیر اشتغال و اقتصاد کشور نقش بزرگی را ایفا می کند.

محمدی همچنین به ایفای نقش مجموعه شستا درون مسائل اجتماعی و بیمه اجتماعی اشاره کرد و افزود: این شرکت با تعداد ۴۰۰ شرکت فعال و بعضی کارخانه ها درون تلاش هست تا برخلاف تصورهای موجود درون مورد این سازمان اتفاقات بهتری را رقم زند.

وی ادامه داد: امیدواریم درون مدتی که درون شستا خدمت می کنیم درون حوزه ارتباطات بتوانیم خدمت ها درست و منطقی به مردم و جامعه بدهیم ، مردمی که خود نیز بخشی از جامعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند.

 تقوی نژاد معاون مرکز ارتباطات شهرداری تهران نیز  به مسیر اجرای کارهای مطلوب درون سازمان خود اشاره کرد و افزود: از وظایف مرکز ارتباط و میان الملل شهرداری تهران رصد نمودن، راهبری و مدیریت درون حوزه ارتباطات هست.

معاون مرکز ارتباطات شهرداری تهران افزود: ۱۲۷ مدیر رابطه ها عمومی درون حوزه های مدیریت، معاونت و … درون شهرداری تهران فعالیت دارند و درون مجموع ۱۲۰۰ پرسنل درون رابطه ها عمومی های زیر مجموعه شهرداری مشغول فعالیت هستند . بعضی از این شرکت ها و سازمان ها نظیر خدمت ها اجتماعی و میادین میوه و تره دفعه نقش مهمی درون حوزه ارایه خدمت ها به شهروندان دارند .

وی ادامه داد: شهرداری تهران با وجود بدهی و حجم گسترده حوزه فعالیت خود، توانسته خدمت ها خوبی ارایه دهد بویژه درون بحث خدمت ها اجتماعی به عنوان مثال درون سال گذشته  با وجود سامانسراها و گرمخانه ها حتی یک مورد فوتی کارتن خوابها را نداشتیم.

تقوی نژاد همچنین افزود:  رابطه ها عمومی مناطق ۲۲  گانه شهرداری و معاونت ها درون حوزه های مختلف  شهری، فرهنگی، اجتماعی و …  آمادگی لازم ازبرای  تعامل  با دستگاه های شهرستان را عنوان نمود.

محمدی مدیر رابطه ها عمومی بانک ملی به خدمت ها ارزنده بانک ملی ازبرای ارائه به مشتریان اشاره کرد و افزود: تعداد تسهیلات و خدمت ها ارایه شده از سوی بانک ملی به مردم بیش از ۵۰ درصد سایر بانک ها بوده و این بانک علاوه بر ارایه خدمت ها بانکی درون حوزه مسوولیت ها اجتماعی مناطق محروم نظیر مدرسه سازی  و کارهای فرهنگی نظیر ایجاد موزه بانک ملی نیز خدمت ها ارزشمندی را به ثبت رسانده هست.

محمدی به انجام و ارایه خدمت ها سامانه سیبا ازبرای نخستین دفعه درون کشور اشاره کرد و افزود: این خدمت ها به دلیل خرج بسیار درون ابتدای امر،  تنها توسط بانک ملی حمایت شد و نخستین بانکی که از کارت ملی رونمایی کرد، بانک ملی هست.

حیدری مدیر رابطه ها عمومی خبرگزاری کار ایران مسؤولیت رسانه درون اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را بسیار با اهمیت عنوان کرد و افزود: با سرعت تحولات درون حوزه اخبار و اطلاع رسانی ، مسوولین حوزه خبر نیز باید خود را با این سرعت وقف دهند. امروزه رسانه ها ، شبکه های اجتماعی و مجموعه هایی که درون این حوزه فعالیت می کنند نه تنها حقیقت را به مخاطبین ارسال می کنند بلکه پا را فراتر نموده  و ازبرای قبول و پذیرش حقایق درون جامعه نقش پر رنگی را ایفا می کنند که نشان دهنده مسوولیت بزرگی هست که بر عهده ماست.

وی ادامه داد: با وجود خبرگزاری غیر دولتی که درون یک دهه گذشته پا به عرصه گذاشتند  قطعا ما درون جریان پیشرفت  تکنولوژی از مرز خبر گزاری ها فراتر خواهیم رفت.

مدیر رابطه ها عمومی خبرگزاری کار ایران به نوع و  فعالیت  خبرگزاری ایلنا اشاره کرد و افزود: ماهیت این خبرگزاری اطلاع رسانی درون حوزه کار و جامعه هست و باید تلاش کنیم نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسیم و ازبرای کارآفرینان و کارفرمایان  فرصتی را به وجود آوریم تا مشکلات و معضلات خود را حل نمایند.

وی ادامه داد: به هر حال با توجه به اتفاقات کشور ، تمام آنهایی که درون حوزه برنامه ریزی دستی بر آتش دارند سال ۹۸ را سالی دشوار تر می دانند و تلاش ما باید درون راستای ایجاد انگیزه و امید باشد تا بتوانیم این دوره را با سربلندی و موفقیت طی نماییم.

غلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاست گذاری درون راستای برگزاری چهاردهمین همایش رابطه ها عمومی  و هشتمین کنفرانس رابطه ها عمومی و صنعت  افزود: با ارتباطات  خیلی از مسائل را می توان حل کرد و از خیلی مشکلات و معضلات می توان با موفقیت رد شد.

وی افزود: رابطه ها عمومی آگاه ، دانا و توانمند سبب افزایش شادی و نشاط درون سازمان مربوطه و توسعه پایدار درون جامعه می شود.

محمد سلطانی‌فر رئیس کمیته علمی برگزاری چهاردهمین همایش رابطه ها عمومی  و هشتمین کنفرانس رابطه ها عمومی و صنعت  نیز افزود: نقطه تحول درون جامعه، رابطه ها عمومی ها هستند و هر یک از رابطه ها عمومی ها باید درون حوزه و مسیر خود بازنگری داشته باشند تا بتوانیم با چالش ها مقابله کنیم.

سلطانی فر افزود: با صرفه جویی می توانیم از شرایط دشوار و بحران درون عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و … درون سال ۹۸ با موفقیت عبور کنیم.

رستمی مدیر رابطه ها عمومی دانشگاه صنعتی شریف، استفاده کردن از ظرفیت و توان علمی دانشجو ها، استفاده کردن از فن آوری های نوین درون تهیه اخبار ، اطلاعات ، حتی بروشور و تقویم و استفاده کردن از خبرهای مثبت را از  راهبردهای رابطه ها عمومی دانشگاه عنوان کرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *