تصمیمات تازه ستادکل ازبرای سربازان مناطق سیل‌زده

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، جشنواره جوان سرباز امروز صبح به میزبانی نیروی انتظامی درون ستاد فرماندهی ناجا با حضور سربازان منتخب سپاه، ارتش، ناجا و وزارت دفاع برگزار شد.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل درون حاشیه این مراسم درون جمع خبرنگاران اظهار داشت: سربازان نیروهای مسلح پیش‌قراول درون دفاع، امنیت و حوادث هستند و این افراد کسانی هستند که قبل از هر سازمانی درون محل حادثه حضور دارند.

وی گفت: سربازان درون کمال مظلومیت و بدون آنکه کسی آنها را شناخته یا مورد تشویق قرار دهند به خدمت و امدادرسانی درون مناطق سیل‌زده مشغول هستند. 

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درون خصوص تسهیلات ستاد کل ازبرای سربازانی که خانواده‌های آنها درون مناطق سیل زده حضور دارند، گفت: درون مرحله اول به طور فوری عنوان کردیم که اعزام مشمولانی که خانواده‌های آنها درون مناطق سیل زده هستند درون سه مرحله به مدت وقت دو ماه به تعویق خواهد افتاد همچنین به ناجا اجازه دادیم که درون هر جا که با مشکلی مواجه شد خودش تشخیص داده و اعزام را به آینده موکول کند. 

سردار کمالی ادامه داد: همچنین عنوان کردیم کسانی که عمداً یا سهواً محل خدمت خود را ترک کرده‌اند این مدت وقت ترک خدمت جز مرخصی اضطراری محسوب و جزو خدمت محاسبه شود. 

وی عنوان کرد: درون مرحله گذشته عنوان کردیم سربازانی که خانواده های آنها با مشکل مواجه شده‌اند بتوانند با انتقالی به محل سکونت خود بازگردند و درصورتیکه خسارت وارد بسیار زیاد باشد معاف شده و حتی اضافه خدمت این سربازان نیز بخشیده شود.

این مقام ارشد ستاد کل عنوان کرد: این موارد هم اکنون عنوان نشده هست؛ بخشی از اینها درون اختیار مقام معظم رهبری هست و بخشی درون اختیار رئیس ستاد کل؛ درون حال حاضر تصمیم گیری انجام شده و به زودی عملیاتی می شود.

سردار کمالی درخصوص طرح جریمه مشمولان غایب عنوان کرد: این طرح عملا به اتمام رسیده هست و تنها افرادی درون ۲۹ اسفند ۹۷ هشت‌سال غیبتشان تمام شده می‌توانند مدارکشان را ازبرای ثبت به پلیس ۱۰+ تحویل دهند. 

وی به یازدهمین جشنواره جوان سرباز پرداخت و گفت: این  جشنواره هر ساله درون ۱۰ محور به تجلیل از مقام جوان سرباز می‌پردازد؛ از پایین‌ترین سطح درون سپاه، ارتش،‌ ناجا و وزارت دفاع شروع شده و نفرات برگزیده از شهرستان به استان و درنهایت به سازمان معرفی و درون ادامه نیز یک نفر از هر سازمانی ازبرای جشنواره معرفی می‌شود. 

وی به تسهیلات تعلق گرفته به جوانان سرباز شرکت‌کننده درون جشنواره جوان سرباز پرداخت و گفت: یک تشویق از نظر مادی از این جوانان منتخب به عمل خواهد آمد و همچنین با توجه به توانمندی‌شان سرمایه‌گذاری شده تا بتوانند به واسطه سامانه سرباز ماهر ازبرای اشتغال‌شان تدابیری اندیشید. 

سردار کمالی به جشنواره امروز و حضور مقامات و مسئولان نیروهای مسلح درون جشنواره پرداخت و گفت: راستش امروز ناراحت شدم به چه دلیل که انتظار داشتم فرماندهان و رده‌های بالا درون آن شرکت کنند تنها حضور یک سازمان و آن هم ناجا پررنگ بود و از ارتش و سپاه حضوری درون سطوح بالا نداشتیم. 

وی درخصوص مسدود شدن اینستاگرام منتسب به خود گفت: انسداد این صفحه نشان داد که این افراد مستقل نبوده و عوامل استکبار و صهیونیسم هستند و به جریان مستقیم و آزاد اطلاعات اعتقادی ندارند؛ آنها ضدآزادی و استقلال بوده و وابسته هستند و با این عملکرد دروغ‌شان اثبات شد که همواره می‌گفتند مستقل هستیم و به جریان آزاد اطلاعات معتقدیم. 

این مقام ارشد ستادکل خاطرنشان کرد: این یک نوع مبارزه هست و این مبارزه تا سرنگونی صهیونیسم و استکبار جهانی و اقامه نماز درون مسجدالاقصی ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *