راستی‌آزمایی رسانه‌های بیگانه درون پرونده نسرین ستوده

خبرگزاری فارس – سید اسد رجبی: دروغ یک سلاح جنگی هست، این جنگ روانی تازگی نداشته و کشورهای استکباری از گذشته های دور درون راستای اهداف خود به قصد همراه کردن افکارعمومی با سیاست ها و منافع خود به دروغ پردازی علیه کشورهای مورد نظرشان دست زده اند.

رسانه ها و مطبوعات غربی درون یک کار هماهنگ، هم سو و جهت دهی‌شده از سوی نظام امپریالیسم درون تبیین واقعیت های جمهوری اسلامی ایران به دروغ پردازی نظام‌مند و گسترده ای دست می زنند تا بتوانند از این حربه، ازبرای چهره سازی و بزرگنمایی معاندین نظام استفاده کردن کنند و از این طریق نظام را تحت فشار قرار دهند، اصل و ماهیت این ادعاها و گزارشات موهوم  نشان می دهد که هدف، حفظ جریان مستمر ایران هراسی هست که از سال ها قبل استمرار داشته هست.

 یکی از این موارد، حواشی بازداشت نسرین ستوده هست که از جمله موضوعات پر کاربرد درون رسانه های غربی درون سال های گذشته بوده هست. این مجرم که به دلیل اقدامات متخلفانه خود محکوم شده مدتهاست که سوژه این رسانه ها قرار گرفته که مطرح شدن نامش درون برنامه های متفاوت این شبکه ها  به صورت سریالی درون جریان هست.

همچنین وی بارها درون زندان تلاش کرده تا خوراک لازم را ازبرای جنگ روانی و فشار بیشتر به جمهوری اسلامی تهیه کند و آن را توسط همسرش به بیرون زندان انتقال دهد. به عنوان مثال، رسانه های غربی بارها مطرح کرده اند که وی به دلیل فشارها و شرایط نامساعد زندان دست به اعتصاب غذا زده هست، این درون حالی هست که درون یک ملاقات با خانواده اش به حدی کارکنان زندان به وی آسان گرفته‌اند که دخترش با موبایل از وی کلیپ گرفته و توسط همسرش ازبرای رسانه‌های بیگانه فرستاده شده هست.

مدتی هست رسانه ها پوشش گسترده اخبار مربوط به محاکمه این فرد را مورد توجه قرار داده اند و با دروغ پردازی و با استفاده کردن از فضای مجازی و همدستی همسرش حکم وی را ۳۸ سال حبس عنوان کرده اند این درحالی هست که طبق گفته قاضی شعبه ۲۸ دادگاه، وی به دلیل اقدامات خلاف قانون به هفت سال زندان محکوم شده هست.

درون واقع رسانه های غربی تلاش دارند با استفاده کردن از قابلیت های اثرگذاری خود درون جریان های سیاسی و فرهنگی پروژه ” خلق قهرمان ” را درون محکومیت افراد مشابه این فرد درون دستور کار خود قرار دهند، بدین ترتیب با حمایت کشورهای استکباری از معاندین نظام و تحریف واقعیت توسط رسانه های غربی یک فرد متخلف با مستمسک قرار دادن دروغ ۳۸ سال زندان، سبب موضع گیری تعدادی از گروه ها و جریانات کشورها قرار میگیرد، بطوری‌که وزیر امور خارجه آمریکا علی رغم مطلع بودن از واقعیت این موضوع ( محکومیت ۷ ساله )، همگام و هماهنگ با جریان رسانه ای دروغ ۳۸ سال زندان را تکرار می کند تا از این طریق بتواند اهداف خود را پیگیری کند و فشار سیاسی به جمهوری اسلامی وارد آورد.

درپایان باید گفت طرح موضوعات دروغین حقوق بشری حربه‌ای قدیمی هست که از سوی کشورهای استکباری به طور معمول علیه کشورهای مستقل استفاده کردن می‌شود تا از این طریق به خواست‌های خود دست پیدا کنند؛ خواست‌هایی که از طریق تخریب چهره یک کشور، عاملی ازبرای ایجاد اجماع جهانی علیه آن می‌شود.

درون واقع کشورهای غربی حقوق بشر را وسیله مداخله ازبرای سلطه غیرقانونی خود بر سرنوشت ملت های جهان قرار داده اند و این به معنای سوء استفاده کردن از موضوع حقوق بشر و سیاستی فریبکارانه ازبرای رسیدن به مقاصد سیاسی، نظامی و اقتصادی خودشان و وارد کردن فشارهای سیاسی و مقابله با پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *