گزینه‌های مدیرعاملی سازمان تأمین اجتماعی

اولیا علی‌بیگی درون گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ درمورد انتصاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: درون حال حاضر محمدحسن زدا به عنوان سرپرست از سوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی انتخاب شده هست.

وی ادامه داد: وزیر بر اساس قانون می‌تواند ۶ ماه فردی را به عنوان سرپرست درون سازمان انتخاب کند ولی معنا ندارد که سازمانی با این گستردگی و شرایط با سرپرست اداره شود.

عضو هیأت امنای سازمان تامین اجتماعی گفت:‌ معمولا انتخاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که آن وقت چه شورای عالی بود و چه این وقت که هیأت امنا وجود دارد همواره با دولت بوده هست و پس از انتخاب به هیأت امنا معرفی می‌شود و سپس تصمیم گیری لازم اتخاذ می شود.

علی‌بیگی گفت: گزینه‌ای که هم اکنون ازبرای مدیر عاملی سازمان تامین اجتماعی مطرح هست به جز محمدحسن زدا که سرپرست هست، غلامرضا سلیمانی‌امیری هست که قبلا  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بوده هست.

وی با اشاره به اینکه تاکنون جلسه جدیدی ازبرای انتخاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزار نشده هست، گفت: فردی باید ازبرای مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی انتخاب شود که آشنایی کامل با شرایط آن داشته باشد و درخواست ما از وزیر این هست که هر چه زودتر جلسه انتخاب مدیرعامل را برگزار کند و سازمان تامین اجتماعی از بلاتکلیفی خارج شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *