طرح‌هایی ازبرای انتصاب جوانان درون شهرداری

زهرا نژادبهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درون گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درون ارتباط با برنامه‌های حمایتی شورای شهر از جوانان درون پایتخت اظهار داشت: طرح‌های زیادی تا کنون درون این زمینه اجرا شده و مدنظر قرار دارد که انتخاب ۵۰ درصدی حوزه‌های مدیریتی از جوانان از جمله این رویکردها هست.

وی با اشاره به اهمیت شورای شهر تهران به جوان‌گرایی درون رده‌های مدیریتی گفت:‌ درون انتخاب شهردار هم تلاش شد از رویکرد جوان‌گرایی استفاده کردن کنیم و درون حال حاضر بیشترین فرصت را ازبرای جوانان قرار داده تا با مسائل مختلف شهری آشنا شوند.

نژادبهرام از برگزاری کارگاه‌های آموزشی ازبرای جوانان خبر داد و گفت: اواخر سال گذشته نشستی با دانشگاه‌ها شروع شد و بر اساس این سلسله نشست‌ها تفاهم‌نامه‌هایی امضا شد، از جمله اینکه با دانشگاه تربیت‌مدرس تهران تفاهم‌نامه‌ای داشتیم تا درون قالب کارگاه و نشست تخصصی مسائل شهری را ازبرای جوانان مطرح کنیم.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران عنوان کرد: درون حال حاضر ظرفیت کارورزی درون محیط‌های واقعی را ازبرای جوانان فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم از محیط تئوریک فاصله گرفته و آموزش‌ها را عملیاتی ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: درون برنامه‌های پیش‌رو نیز رویکرد جوان‌گرایانه مدنظر قرار دارد و نیروهای بازنشسته با حفظ کرامت سازمان را ترک و از ظرفیت مشاوره‌ای آنها استفاده کردن می‌کنیم.

نژادبهرام گفت: درون حال حاضر معاونین درون شهرداری تلاش می‌کنند که حداقل دو جوان را درون حوزه‌های مدیر کلی استفاده کردن کنند و هم اکنون قسمت‌های مختلفی از شهرداری همچون ریاست مرکز مطالعات، معاون برنامه‌ریزی و بسیاری از شهرداران مناطق جوان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *