اسیدپاشی درون کار نبود/ قتل دوست صمیمی درون پارکینگ

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، حوالی ساعت چهار بامداد امروز ۲۵ اردیبهشت ۹۸ خبری مبنی بر یک فقره اسیدپاشی درون محله چشمه‌ علی شهرری به پلیس ۱۱۰ عنوان شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۱ شهرری به محل اعلامی خبر اعزام شدند.

 مأموران کلانتری شهرری با حضور درون محل، اطمینان پیدا کردند موضوع اسیدپاشی صحت ندارد و یک فقره قتل درون آدرس اعلامی به وقوع پیوسته و لحظاتی پس، مأموران انتظامی قاتل را درحالی که داخل یک انباری و پشت تعدادی میلگرد پنهان شده بود، بازداشت کردند.

پس از بازداشت قاتل، ماجرای قتل فاش و معلوم شد، قاتل مردی حدوداً ۴۷ ساله را به قتل رسانده و جسد وی را داخل یک چاه فاضلاب انداخته هست؛ همچنین وی، خواهر و خواهرزاده مقتول را به شدت مجروح کرده بود که این دو نفر ازبرای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

قاتل که حدوداً همسن مقتول هست درون همان ابتدای بررسی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: بیش از ۱۰ سال با مقتول آشنایی و رفت ‌و آمد خانوادگی داشتم و صمیمی بودیم؛ درون طی این سال‌ها چند کار مالی با مقتول انجام دادم تا اینکه از مدتی قبل بر سر موضوعات مالی با هم اختلاف پیدا کردیم و این اختلافات ادامه ‌دار شد.

متهم تصریح کرد: جر و بحث میان من و مقتول ادامه داشت تا اینکه شامگاه ۲۳ اردیبهشت وی را ازبرای حل و فصل موضوعات مالی به منزلم دعوت کردم؛ درون پارکینگ آپارتمان مشغول صحبت با هم شدیم، من به مقتول گفته بودم یا پول وی را به وی می‌دهم یا درون صورت تمایل می‌توانم وی را ازبرای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد به دبی بفرستم.

قاتل ادامه داد: داخل پارکینگ جر و بحث میان من و مقتول بالا گرفت و کار به فحاشی کشید تا اینکه مقتول یک چوب از روی زمین برداشت و دو ضربه به من زد، من نیز که آموزش دفاع‌شخصی دیده‌ بودم، توانستم وی را خلع سلاح کنم و چوب را از دستش بگیرم.

متهم درمورد نحوه قتل گفت: درون پارکینگ منزل ما چاهی ازبرای یکسان‌سازی آب و فاضلاب حفاری شده و قرار بود درون آن عملیات عمرانی صورت گیرد که درون هنگام درگیری کنترلم را از دست داده و با چوب ضربه سنگین به صورت مقتول زدم و وی تعادلش را از دست داد، به دلیل نفرت زیاد از مقتول قصد داشتم با طناب وی را خفه کنم ولی جسدش را داخل چاه انداختم.

وی افزود: پس از قتل، با خواهر و خواهرزاده پسری ۲۱ ساله مقتول، تماس گرفتم که آنها بامداد امروز به منزل ما آمدند؛ آنقدر از مقتول نفرت پیدا کرده بودم که می‌خواستم مابقی اعضای خانواده آن‌ها را نیز بکشم.

قاتل گفت: داخل پارکینگ خواهر و خواهرزاده مقتول از قضیه با خبر شدند و خواهرزاده وی با من درگیر شد و از شدت عصبانیت به من هجوم‌ور شد که وی را نیز مجروح کردم و داخل چاه انداختم، سپس به سراغ خواهر مقتول رفتم و وی را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادم ولی ظاهراً خواهرزاده مقتول درون دهانه چاه گیر افتاده و توانسته بود خودش را از داخل چاه خارج کند که با داد و فریاد وی همسایه‌ها با خبر شده و پلیس از مسیر رسید.

قاتل درخصوص انگیزه خود از قتل گفت: مقتول ۵۰۰ میلیون تومان از من طلب داشت ولی می‌گفت باید سه میلیارد تومان به وی بدهم که من وعده فرستادن دبی را به وی دادم ولی این وعده توخالی بود؛ درون واقع قصد از فرستادن وی به دبی، کشتن وی بود، مقتول نیز قضیه را با خانواده‌اش درون میان گذاشته بود و یکی دیگر از خواهران مقتول ازبرای سرمایه‌گذاری درون دبی، منزل و خودرویش را زیرقیمت فروخته بود.

 سرهنگ موقوفه‌ای جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با عنوان این خبر، گفت: درون حال حاضر بررسی ها از متهم این پرونده ادامه دارد و با دستور مقام قضایی متهم درون بازداشت به سر می‌برد.

انتهای پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *