حیات شبانه از دو شب قبل درون ۳ معبر شروع شده هست/هماهنگی با همه دستگاه‌ها

به گفته خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص شروع حیات شبانه درون تهران گفت: اجرای این طرح درون پی تصویب آن درون بهمن ماه سال گذشته هست.

وی افزود: براساس طرح مصوب شده قرار شد درون ۵ نقطه به صورت پایلوت و همزمان با شروع اعیاد شعبانیه حیات شبانه شکل بگیرد هرچند که این کار به تأخیر افتاد و قرار شد درون ایام ماه رمضان این کار شروع شود.

نژادبهرام گفت: عموما درون ماه رمضان و ماه محرم تهران شبانه روزی می شود آن هم به دلیل برگزاری مراسم‌های مذهبی و قرار شد با استفاده کردن از این ظرفیتی که وجود دارد درون شهر بتوانیم ۵ محور را به عنوان حیات شبانه ایجاد کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه آخر این اقدامات چه قرار هست باشد گفت: نشاط شهری، افزایش امنیت، انتقال بخشی از ترافیک روز به شب و افزایش بهبود کیفیت زندگی این معابر، افزایش چرخش اقتصادی و خلاصه همان اتفاقی که درون روز درون این معابر رخ می‌دهد درون شب هم قرار هست رخ دهد.

نژاد بهرام گفت: این امر از ساعت ۱۱ شب تا ۳ صبح روز پس ادامه دارد و درون حال حاضر از دو شب گذشته درون سه محور با هماهنگی و همکاری همه ذی نفعان و دستگاه‌های مسوول درون حال برگزاری هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *