«طرح‌های شهری با تأثیر اجتماعی» خواهان پیوست امنیتی هستند

به گفته گروه شهری خبرگزاری فارس، مهدی کرمی مشاور شهردار و رئیس‌کل حراست شهرداری تهران درون جلسه‌ای که با حضور سید حمید موسوی شهردار منطقه یک‌، معاونان، مدیران شهری و … این منطقه برگزار شد، اظهار داشت: عدم توجیه و آگاه‌سازی شهروندان نسبت به اجرای یک طرح و پروژه، امکان بروز نارضایتی را درون جامعه به همراه دارد که احتیاج هست ازبرای برنامه‌هایی که تأثیر اجتماعی دارند، پیوست امنیتی لحاظ شود تا درون راستای آن برنامه‌ریزی و آگاه‌سازی لازم درون جامعه انجام شود.

وی قانون گریزی را مشکل دیگر جامعه دانست و گفت: قانون گریزی به دلیل عدم اعتماد مردم به قوانین که ریشه درون عملکرد حکومت‌های قبل و پادشاهی داشته درون کشور ما شکل گرفته که درون حال حاضر مردم عدم اجرای قانون را زرنگی و موفقیت و منافع کوتاه مدت وقت را ارجح به منافع بلند مدت وقت می دانند درون حالی که رعایت نظم و قانون هست که درون دراز مدت وقت منافع جمع و کشور را حفظ می‌کند.

کرمی افزود: شهرداری ارگانی هست که با بدنه اجتماعی و درون خط مقدم با شهروندان ارتباط نزدیک دارد لذا هر شکل شکاف و سوء عملکردی ، مردم را دچار یأس و نا امیدی می‌کند ازبرای همین حفاظت و حراست از عملکرد شهرداری تهران، حفاظت از نظام جمهوری اسلامی هست.

وی از مسؤولین مجموعه شهرداری خواست کارآمدی را مبنای کار قرار دهند و درصورتیکه توان اجرای تعهدات را ندارند آن را بر عهده نگیرند به چه دلیل که موجب کاهش عملکرد و نارضایتی سیستم و شهروندان می‌شوند.

رئیس کل حراست شهرداری تهران شناسایی بزنگاه و خطرگاه‌ها، پیش‌گیری و اصلاح فرایندهای کاری که فرصت فساد را به وجود می آورند، آموزش و ارتقای آگاهی کارکنان نسبت به قوانین، عقوبت دشوار ازبرای متخلفین، ابتکار عمل و کار مضاعف و… را از دیگر موارد لازمه موفقیت و پیشرفت سازمان دانست.

*آموزش قوانین با اهمیت‌ترین راهکار واکسینه شدن کارکنان هست

شهردار منطقه یک نیز درون این جلسه، آموزش را با اهمیت‌ترین راهکار واکسینه شدن کارکنان دانست و گفت: کارکنان شهرداری با آموزش و آگاهی می توانند آفات را شناسایی و درون مقابل آنها واکسینه شوند.

وی شمال تهران را دارای ارزش افزوده املاک دانست و گفت: ارزش افزوده املاک درون قسمت ساخت و ساز موجب حضور افراد سودجو درون منطقه یک می‌شود که این امر مشکلاتی را درون درون و بیرون سازمان ایجاد می‌کند.

موسوی وجود سلامت درونی و بیرونی سازمان را دارای اهمیت بالایی دانست و افزود: باید آفات شناسایی و از میان بروند تا سازمانی سر آمد و سلامت داشته باشیم.

این مقام مسؤول افزود: بسیاری از فضاهای القا شده سبب بروز تخلفاتی درون کارکنان می‌شود و سپس آنها قادر به اعتراف به آنها نیستند درون حالی که این امر سازمان را درون مراحل بعدی حفاظت می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *