بعضی می‌خواهند انتخابات شورایاری‌ها را دیرتر برگزار کنند

به گفته خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محمود میرلوحی درون جلسه امروز انتخابات شورایاری‌ها درون ارتباط با جزئیات آین‌نامه اساسنامه انتخابات شورایاری‌ها اظهار داشت:‌انتخابات شورایاری‌ها قرار بود درون اردیبهشت برگزار شود ولی دچار مسائلی شدیم که این موضوع با تأخیر همراه شد.

وی افزود: این مسئله با تأخیر ازبرای ۳۱ خرداد عنوان شد ولی اکنون چند روز دیگر به این تاریخ مانده ولی هم اکنون شیپور انتخابات نواخته نشده هست و به نظرم درصورتیکه امروز مصوبه مربوطه تأیید نشود، می‌توانم عرض کنم که آخرین تیر به شورایاری‌ها باشد. به چه دلیل که صحبت زیاد درون این زمینه شده و ۷ دفعه درون جلسات هم‌اندیشی موضوع اساسنامه مطرح شد.

میرلوحی تصریح کرد: درصورتیکه امروز مصوبه شورایاری‌ها تصویب نشود به این معنا خواهد بود که انتخابات را تا اطلاع ثانوی به پس از انتخاب مجلس بیندازیم. من ۴۰ سال تجربه انتخابات دارم و این موضوع نتیجه‌ای غیر از این نخواهد داشت.

وی به اعضای شورای شهر گفت: اجازه دهید وقت کوتاه شود به چه دلیل که یک راهبرد اساسی درون معرض حدس هست و انتخاب معتمدان محلات مهمترین رکن کار بود ولی اکنون به دلیل وقت زیر سوال رفته هست و من از دوستان می‌خواهم با دست‌اندازی مسئله را با تأخیر همراه نکنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *