سردار اشتری: نیروی انتظامی درون ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی درون مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان فارس به اجرای طرح ناظر که یکی از اولویت‌های ناجا هست پرداخت و اظهار داشت: کشف حجاب جرم هست و پلیس با متخلفان کشف حجاب درون خودروها برخورد می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: چنانچه ازبرای افراد پیامک اشتباهی ارسال شده باشد به اعتراض افراد رسیدگی می‌شود ولی اجرای این طرح ابلاغ قانون هست.

عالی‌ترین مقام انتظامی به وضعیت امنیتی کشور پرداخت و گفت: نیروی انتظامی درون ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند؛‌ امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار هست و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود.

وی به تحرکات دشمنان اشاره کرد و گفت: تحرکات دشمن به ویژه آمریکا ازبرای ایجاد ناامنی هست؛ آنها درون پی همین موضوع درون کشور هستند که خوشبختانه با اراده دستگاه‌های امنیتی نقشه‌ و توطئه‌هایشان خنثی شده و می‌شود.

سردار اشتری با تأکید بر این مطلب که امنیت شهروندان خط قرمز ناجاست،  خاطرنشان کرد: امروز پلیس با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌کند؛ جرائم خشن که درون بعضی سال‌ها به ۳۵ فقره می‌رسید امروز به کمتر از ۲۰ فقره رسیده هست.

 

فرمانده ناجا به موقعیت ویژه کشور و شرارت های آمریکا و گروه های سلفی و تکفیری اشاره و تصریح کرد:این تحرکات ازبرای ایجاد ناامنی درون کشور بوده  هست که با مجاهدت ها و هوشیاری مردم همه توطئه ها خنثی شد.

وی استقرار امنیت درون کشور و کشورهای همسایه را از موفقیت های ایران خواند و افزود: نا امنی ها و جنگ های داخلی درون عراق و سوریه درون سال های گذشته و تلاش دشمنان و استکبار جهانی ازبرای تسری آن به داخل کشور با شکست مواجه شده هست.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه ناجا و دستگاه های مختلف ازبرای برخورد با هرگونه ناامنی مقتدرانه ایستاده اند، ابراز امیدواری کرد: کشور ایران جای اشرار و گروه های تروریستی نیست و با توطئه ها و طرح های براندازانه و حتی تحرکات جزئی آنها قاطعانه برخورد می شود.

سرداراشتری با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون درون روزهای گذشته عنوان کرد: این موضوع سبب جریحه‌دار شدن افکار عمومی و مستحکم شدن پیوند میان مردم و روحانیت شد و با تلاش نیروهای امنیتی درون کمتر از ۴ ساعت قاتل دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد .

فرمانده ناجا تصریح کرد: عملیات های مختلفی روزانه توسط ناجا انجام می شود و تلاش بر این هست که شاهد هیچ تخلف و جرمی نباشیم و درون صورت وقوع ، سریع درون صدد کشف آن برآییم.

وی، آمار کشف وقوع جرم درون استان را مطلوب توصیف کرد و گفت: درون حوزه اقتصادی وظیفه نیروی انتظامی ازبرای محقق شدن شعار رونق تولید، جلوگیری از ورود کالای قاچاق و خروج کالاهایی هست که منع قانونی دارد و این جزو اولویت های ما درون سال جاری هست.

سردار اشتری  به کاهش ۳۰ درصدی جان باختگان سوانح رانندگی درون استان فارس از ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: با ارتقاء فرهنگ ترافیکی می توانیم از بروز تصادفات جاده ای جلوگیری کنیم.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه نیروی انتظامی درون خدمت مردم هست،  رضایت مندی و اعتماد مردم درون نظرسنجی‌های معتبر را نشان از عملکرد مناسب کارکنان این نیرو دانست.

فرمانده ناجا درون مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سردار گودرزی وی را به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی و سردار رهام قسمت حبیبی  را به عنوان فرمانده انتظامی استان معرفی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *