کتابی بخوانیم! - آنتیل

کتابی بخوانیم!

جادی در وبلاگش مطلبی جالبی با نام چالشی برای سال نو: کتابی بخونیم که… نوشت که توجه من را جلب کرد. ایده بسیار جالبی هستش که با شروع سال جدید ما هم شروع به خواندن کتاب‌هایی که تا به حال نکرده‌ایم بکنیم. کتاب‌هایی که اصلا فکرش هم نمی‌کردیم! مثلا نویسنده‌اش از شرق دور باشد! یا فقط شعر باشد!؟؟ خودم شخصا تا به حال یک کتاب که فقط شعر باشد کامل نخوانده‌ام!

شاید شروع سال ۱۳۹۴ بهانه‌ای باشد برای عادت کردن به یکی از بهترین تفریح‌ها؛ کتاب خواندن. با هم فرهنگ کتاب‌خوانی را افزایش دهیم. فقط و فقط کافی است که عکس زیر را چاپ کنید و جایی روی دیوار اتاقتان بچسبانید و با تمام کردن هر کتاب تیک کنارش را بزنید! دوستان و آشنایان خود را هم به این چالش دعوت می‌کنیم تا با آن‌ها هم مسابقه دهیم.

شما هم در چالش کتاب خوانی شرکت کنید

چالش کتاب خواندن در سال ۱۳۹۴

The following two tabs change content below.
متولد تهران و علاقمند به کامپیوتر و اینترنت؛ آشنا به زبان‌های برنامه‌نویسی و علاقمند به کد‌نویسی. سجاد در اوقات فراغت وبلاگ نویسی می‌کند و از تجربهٔ کاری‌اش با نرم‌افزارهای آزاد می‌نویسد. سجاد سعی می‌کند تا با آگاه کردن افراد جامعه به استفاده بهتر و مفیدتر از نرم‌افزارها و فضای مجازی به آینده‌ای شادتر برسیم. برای ارتباط با او از طریق رایانامه S.HoviehGar [at] Antil [dot] Ir یا از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام کنید.
لینک کوتاه: www.antil.ir/?p=296
برچسب: , , ,
دسته: یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مرا از دیدگاه های تازه با خبر کن.